تاریخ انتشار :سه شنبه ۲۰ مرداد ۹۴.::. ساعت : ۱:۵۵ ب.ظ

افتخار آفرینی نوجوانان زیبدی برای شهرستان

time nonahalan2 (1)

پس از برگزاری مسابقات نونهالان شهرستان با حضور تیم شهدای زیبد و جمعی از تیم های گناباد و کسب عنوان نایب قهرمانی توسط تیم زیبد، شهرستان گناباد چندی قبل میزبان برگزاری مسابقات نونهالان استان بود.

حسین عباس نژاد سرپرست تیم نونهالان شهدای زیبد در گفتگو با پایگاه اطلاع رسانی دهستان زیبد با اعلام این مطلب افزود: در این مسابقات تیم هایی از شهرستان های قوچان، تربت جام، نیشابور ۲تیم، بردسکن، گناباد و طرقبه بمدت ۴ روز از ۷ تا ۱۱ مردادماه در گناباد با هم به رقابت پرداختند که در پایان این دیدارها که همه تیم ها هم با هم مسابقه داشتند، تیمهای قوچان، شاهین جوان نیشابور و شهدای زیبد از گناباد به ترتیب صاحب مقام های اول تا سوم شدند.

عباس نژاد اضافه کرد: بر اساس برنامه ریزی هیئت فوتبال، دور برگشت این مسابقات در کمتر از یکماه آینده برگزار خواهد شد و پس از آن دو تیمی که امتیازات بیشتری کسب کنند راهی مرحله بعد که مسابقه با دو تیم برتر منطقه مشهد است می شوند. سپس ۲ تیم صعودکننده از جمع این چهار تیم به لیگ دسته یک کشوری راه خواهند یافت.

سرپرست تیم نونهالان شهدای زیبد افزود: این افتخار برای اولین بار است که در این رده سنی توسط نوجوانان زیبدی برای شهرستان گناباد کسب شده است.

حسین عباس نژاد در پایان ضمن تقدیر و تشکر از دهیاری زیبد، هیئت فوتبال و اداره تربیت بدنی شهرستان گناباد، هیئت مدیره باشگاه فرهنگی ورزشی شهدای زیبد و مدیریت کامپیوتر مرکزی گناباد بابت کمک و مساعدت به تیم از نیکوکاران و ورزش دوستان خواست برای حضور موفقیت آمیز بعنوان نماینده شهرستان در مراحل بعدی از این تیم نوپا حمایت و پشتیبانی نمایند. همچنین ایشان اعلام نمود باشگاه فرهنگی ورزشی شهدای زیبد آمادگی دارد در صورت علاقه مندی شرکتها، کارخانجات و … بعنوان اسپانسر و حامی برای پشتیبانی از تیم، نهایت همکاری با حامی را داشته باشند.

پایگاه اطلاع رسانی دهستان زیبد ضمن آرزوی توفیق و پیروزی برای بازیکنان این تیم لازم میداند از آقایان محمود اکبری سرمربی، محمد صباغ مربی و حسین عباس نژاد سرپرست تیم که موجبات افتخار و اعتلای نام زیبد و گناباد را فراهم می آورند سپاسگزاری نماید.

time nonahalan2 (5) time nonahalan2 (4) time nonahalan2 (3) time nonahalan2 (2) time nonahalan2 (1)

اخبار مرتبط:

 تیم شهدای زیبد به مقام نایب قهرمانی دست یافت

دیدگاه خود را به ما بگویید.