تاریخ انتشار :دوشنبه ۹ شهریور ۹۴.::. ساعت : ۷:۱۲ ب.ظ

این بار بانوان والیبالیست زیبدی شگفتی ساز شدند

valibal banovan1 (3)

  خبر اول:

کسب مقام نخست بانوان والیبالیست گنابادی در مسابقات والیبال استان خراسان رضوی

valibal banovan1 (1)

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دهستان زیبد حسن بابایی در گفتگو با ندای گناباد در خصوص قهرمانی تیم والیبال روستایی گناباد گفت: تیم والیبال روستایی گناباد که اعضای تیم آن از روستاهای رهن و زیبد بودند، در مسابقات استانی والیبال و دو و میدانی که در گناباد برگزار شد، پس از غلبه بر حریف های خود و تیم والیبال کاشمر در فینال، قهرمان این دوره از مسابقات شد.

وی اظهار کرد: تیم والیبال بانوان گنابادی پس از قهرمانی و تمرین جهت آمادگی شرکت در مسابقات منطقه ای، به بیرجند اعزام شد.

بابایی در خصوص مسابقات دو و میدانی نیز گفت: در پرتاب وزنه نیز یک بانوی گنابادی از روستای بهاباد مقام برتر استانی را از آن خود نمود و به مسابقات منطقه ای راه یافت.

رئیس هیئت ورزش های روستایی و بازی های بومی محلی گناباد با بیان اینکه بانوان روستایی بیشتر از مسابقات والیبال استقبال می نمایند، درخصوص علل این استقبال گفت: با توجه به وجود سالن های سقف پوشیده برای والیبال بانوان و از سویی عدم وجود سالن برای برگزاری مسابقات بومی و محلی ویژه بانوان، استقبال بانوان از این رشته ورزشی در روستاهای گناباد بیشتر است.

valibal banovan1 (2)

بابایی افزود: بر همین اساس، مسابقات والیبال روستایی ویژه بانوان به صورت منظم هر ۲ ماه و با حضور حداقل ۱۲ تیم برگزار می شود و آمادگی و شناسایی استعدادهای بانوان ورزشکار روستایی گناباد سبب کسب مقام برتر استانی در مسابقات والیبال شد.

وی در خصوص وضعیت ورزش های روستایی و بازی های بومی و محلی گناباد گفت: هیئت ورزش های روستایی و بازی های بومی محلی گناباد علی رغم کمبود اعتبارات از در ۴ ماهه ابتدایی امسال بیش از ۵۸ فعالیت ورزشی و بازی های بومی محلی در سطح روستاهای شهرستان انجام داده و علاوه بر میزبانی مسابقات استانی والیبال و دو و میدانی، میزبانی مسابقات فوتسال استانی را نیز بر عهده داشته و تیم ۷ سنگ گناباد به انتخابی استان اعزام شده اند.

خبر دوم:

والیبال روستایی گناباد سوم منطقه شرق کشور شد

رییس هیأت ورزش های روستایی و بازی های بومی- محلی گناباد از درخشش بانوان روستایی این شهرستان در مسابقات منطقه شرق کشور در بیرجند خبر داد.
حسن بابایی در گفتگوی تلفنی با ما گفت: بانوان گنابادی در رشته والیبال روستایی، در مسابقات منطقه ای که  با حضور استانهای سمنان سیستان و بلوچستان، خراسان شمالی، رضوی و جنوبی، در بیرجند برگزار شد موفق شدند مقام سوم این مسابقات را بدست آورند.

وی اضافه کرد در این مسابقات خانم عجم از گناباد به عنوان برترین بازیکن تیم والیبال بانوان روستایی در این مسابقات معرفی شد.

valibal banovan1 (1)

بابایی گفت: فاطمه میرانی نیز در رشته دو و میدانی (پرتاب وزنه) این مسابقات، موفق شد با کسب مقام نخست منطقه ای به مسابقات کشوری راه یابد.
رئیس هیات ورزش های روستایی و بازی های بومی محلی گناباد گفت: مسابقات کشوری بانوان روستایی شهریور ماه به میزبانی کرمان برگزار خواهد شد.

خاطرنشان می شود دوره انتخابی تیم منتخب استان خراسان رضوی با حضور تیم هایی از شهرستان های گناباد، مه ولات، قوچان،کاشمر، سبزوار،مشهد، بجستان و خلیل آباد بمدت دو روز در شهرستان گناباد برگزارشد که در نهایت تیم والیبال و دومیدانی بانوان روستائی خراسان رضوی انتخاب و ۲۷ مرداد برای شرکت در مسابقات منطقه ایی به استان خراسان جنوبی اعزام شدند.

منتخبین تیم والیبال بانوان روستایی استان متشکل از

نجمه فاطمی پور از شهرستان بجستان

سمیرا فاطمی پور از شهرستان بجستان

فایزه قربانی از شهرستان خلیل آباد

فاطمه قربانی از شهرستان خلیل آباد

زینب توحیدی از شهرستان گناباد

و فاطمه عجم نیز از شهرستان گناباد می باشند.

پایگاه اطلاع رسانی دهستان زیبد ضمن تبریک این پیروزی های ارزشمند برای این بانوان ورزشکار آرزوی سلامتی و موفقیت بیش از پیش دارد.
همچنین از جناب آقای شاهدوست ریاست محترم اداره تربیت بدنی و همکاران پرتلاششان در آن اداره و هیئت ورزش های روستایی عشایری گناباد کمال تقدیر و تشکر را داریم و امیدواریم با حمایت های خود به پیشرفت و توسعه بیش از پیش ورزش زیبد کمک نمایند.

یک دیدگاه

  1. محمد می‌گه:

    تبریک به والیبالیستهای عزیز امیدوارم که بیشتر مورد حمایت مسولان قرار بگیرند تا در مراحل بالاتر شاهد افتخار افرینی این عزیزان باشیم

دیدگاه خود را به ما بگویید.