تاریخ انتشار :سه شنبه ۲۰ مرداد ۹۴.::. ساعت : ۳:۴۸ ب.ظ

باز هم خیّرین زیبدی به داد بیماران رسیدند

tajhizate darmangah3

کمتر از دو سال از افتتاح ساختمان جدید مرکز بهداشتی درمانی زیبد میگذرد. ساختمانی که با کمکهای خیّر ارجمند جناب آقای حسن قلی پور و خانواده شهید بزرگوار اسماعیل قلی پور احداث و به بسیاری از تجهیزات و لوازم نو مجهّز گردید.

IMG_2840

اما چند ماهی است که کارکنان این مرکز از خراب بودن دستگاه نوارقلب و نیز دستگاه سونیکت که مختص بانوان باردار است خبر میدهند و بیماران و مراجعان هم مجبورند برای بهره مندی از خدمات این دو دستگاه مسیر رفت و آمد به گناباد و هزینه ها و مخاطرات آن را بر خود هموار کنند.

ظاهراً پیگیری های انجام شده از طریق دانشگاه علوم پزشکی هم بی نتیجه بوده و مسئولین دانشگاه و معاونت بهداشتی کمبود اعتبار را بهانه ای برای عدم خرید دستگاه های نو میدانند.

در این شرایط دهیاری زیبد با همکاری مجمع خیرین سلامت شهرستان گناباد اقدام به جمع آوری کمک از خیّرین و نیکوکاران زیبدی نمود تا هر چه سریع تر این مشکل مرتفع شده و مرکز زیبد که علاوه بر زیبدی ها مردم بسیاری از روستاهای مجاور را هم پوشش میدهد به این امکانات مجهّز شود.

پس از پیگیر های مکرر علیرغم اینکه هزینه آن هنوز تأمین نشده است خوشبختانه در همین هفته تجهیزات فوق الاشاره توسط مجمع خیرین سلامت شهرستان خریداری و تحویل مرکز بهداشتی درمانی زیبد گردید.

tajhizate darmangah

بر خود لازم میدانیم از مجمع خیّرین سلامت شهرستان و نیکوکاران و خیّرینی که در این امر مهم که با سلامت و جان مرد سر و کار دارد مشارکت کردند سپاسگزاری نماییم.

با توجه به اینکه برای خرید این دستگاه ها هنوز بدهی هایی باقیمانده است از سایر عزیزانی که علاقه مند به کمک هستند تقاضامندیم با دهیاری زیبد یا مجمع خیرین سلامت شهرستان (آقای نیکپور) تماس بگیرند.

تلفن دهیاری:                                    ۵۷۳۵۳۳۲۳ ۰۵۱     ۰۹۱۵۳۷۵۸۱۱۰

تلفن مجمع خییرین سلامت گناباد:                                   ۵۷۲۲۲۶۳۶ ۰۵۱

دیدگاه خود را به ما بگویید.