تاریخ انتشار :چهارشنبه ۱۵ مهر ۹۴.::. ساعت : ۱۱:۳۹ ق.ظ

با برگزاری یادواره های شهدا، زمینه آشنایی با راه و پیام شهدا فراهم می شود

c1b4f2c7e8fea2d71879cad60f74e114
امام جمعه گناباد گفت: بسترسازی برای آشنایی همه افراد و اقشار با راه و پیام شهدا با مطالعه وصیت نامه شهدا، مهترین هدف از برگزاری یادواره های شهدا می باشد.
به گزارش ندای گناباد، حجت الاسلام حسن صادقی نسب دیشب (جمعه) در سومین یادواره شهدای روستای زیبد که در محل روستا برگزار شد، درخصوص جنگ تحمیلی گفت: رژیم صدام به نیابت از مثلث سوم استکبار، صهیونیسم و ارتجاع قرار گرفت و هدف اصلیشان ساقط نمودن نظام اسلامی و انتقام گرفتن از ملت انقلابی ایران بود.
وی اظهار کرد: اما ملت ایران به ندای حضرت امام خمینی (ره) لبیک گفته و با اقتدار به امام حسین (ع) برای حفظ اسلام به جبهه ها شتافتند و حماسه آفریدند و با جانفشانیشان نظام اسلامی، استقلال و تمامیت ارضی را حفظ و دشمنان را با شکست مواجه نمودند.
حجت الاسلام صادقی خاطرنشان کرد: ‌بر همین اساس لازم است همه افراد جامعه بویژه جوانان و نوجوانان، شهدای والامقام را بشناسند و آنها را الگو و سرمشق خود قرار دهند که این مهم با برگزاری یادواره های شهدا محقق می گردد.
امام جمعه گناباد ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در میان مردم را یکی دیگر از اهداف برگزاری یادواره های شهدا برشمرد و افزود:‌ بسترسازی برای آشنایی همه افراد و اقشار با راه و پیام شهدا با مطالعه وصیت نامه شهدا، مهترین هدف از برگزاری یادواره های شهدا می باشد.
حجت الاسلام صادقی با بیان اینکه در تمامی وصیت نامه شهدا، توصیه به تنها نگذاشتن رهبر شده است، اذعان کرد: پیروزی، عزت، اقتدار، خنثی شدن توطئه ها و فتنه ها، پیشرفت های علمی و عمرانی و سیاسی همه به برکت ولایت فقیه و مدیریت الهی امام خمینی (ره) و سپس هدایت های مقام معظم رهبری می باشد.
وی افزود: هنگامی ما می توانیم رهرو شهدا باشیم که همه پشتیبان ولایت فقیه باشیم و این پرچمی را که امام و شهدا برافراشته اند به صاحب اصلیش امام زمان برسانیم.

دیدگاه خود را به ما بگویید.