تاریخ انتشار :سه شنبه ۲ تیر ۹۴.::. ساعت : ۱۲:۳۰ ب.ظ

خدمات اردوی جهادی بار دیگر به زیبد می رسد

ordoo jahadi-jalase (9)
ordoo jahadi-jalase (7)
اولین جلسه هماهنگی اردوهای جهادی شهرستان گناباد با حضور حجه الاسلام والمسلمین صادقی امام جمعه و آقای محمدی معاون فرماندار و رؤسای ادارات و نهادها در ساعت ۸صبح مورخ ۹۴/۳/۳۱در محل سالن اجتماعات فرمانداری بر گزار گردید.

به گزارش سایت فرمانداری گناباد در این جلسه ابتدا آقای محمدی ضمن خوش آمد گویی به امام جمعه محترم وسایر حاضرین در خصوص اقدامات انجام شده توسط گروه های جهادی درتابستان سال ۹۳ مطالبی را بیان نمودند .
وی بر اهمیت این موضوع از جنبه فرهنگی و تاثیر آن بر قشر جوان و تحصیل کرده خصوصا دانشجویان علاقمند به همکاری در این حوزه تاکید نمودند همچنین از دستگاه های ذیربط خواستند برای تکمیل طرح های نیمه تمام سال قبل همچنین تکمیل خانه های عالم نیمه تمام همکاری لازم را به عمل آورند.
حجه الاسلام والمسلمین صادقی امام جمعه شهرستان ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات به اهمیت و جایگاه برگزاری اردوهای جهادی تاکید نمودند .
ایشان با اشاره به برگزاری این اردو ها در سالهای اخیر و خدمات صورت گرفته به مناطق محروم بر پیگیری ادارات و نهادها جهت برگزاری این اردوها در سال جاری تاکید نمودند .
در ادامه اولویت پروژهای قابل اجرا بررسی و مساعدت لازم جهت اجراء نیز بررسی و کارشناسی گردید و سهم هر کدام از ادارات و نهادها جهت اجرای پروژهای مشخص شده در این جلسه مقرر شد اردوهای جهادی پس از ماه مبارک رمضان در محل روستاهای سنو ، زبیــد ، و فودنجان برگزار و عملیات عمرانی مشخص شده انجام گیرد.

خاطر نشان می شود در بازدید هفته گذشته مسئولین دفتر نهاد رهبری در دانشگاه علوم پزشکی گناباد و جلسه با دهیاری و شورای اسلامی زیبد اولویت های عمرانی روستا به آنها ارائه گردید.

 

 گزارش تصویری از حضور اردوی جهادی در سالهای قبل در زیبد:
 ordoo jahadi-jalase (13)
ordoo jahadi-jalase (12)
ordoo jahadi-jalase (11)

ordoo jahadi-jalase (8)

دیدگاه خود را به ما بگویید.