تاریخ انتشار :دوشنبه ۲۵ آبان ۹۴.::. ساعت : ۱۲:۱۰ ب.ظ

ساختمان حوزه امیرالمؤمنین(ع) دهستان زیبد افتتاح شد

eftetah hoze (1)

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دهستان زیبد مراسم افتتاح ساختمان حوزه مقاومت بسيج حضرت اميرالمؤمنين(ع) دهستان زيبد یکشنبه شب بعد از نماز مغرب و عشاء با حضور جناب سرهنگ افراسيابي معاون هماهنگ کننده و معاونان طرح و برنامه و بودجه, مهندسی, پشتیبانی و سایر مسئولین سپاه امام رضا (ع) و نیز با حضور سید جواد محمدی معاون فرماندار و دیگر مسئولین شهرستان برگزار شد.

در ابتدای این مراسم محمدرضا عجم جانشین سابق فرمانده سپاه گناباد ضمن خیر مقدم گزارشی از روند اجرای پروژه بیان کرد.

عجم افزود: این ساختمان با زیربنای بیش از ۳۰۰ متر مربع و با اعتباری بیش از ۲۰۰ میلیون تومان ساخته شده که حدود ۹۰ میلیون آن از طریق منابع سپاه پاسداران و سازمان بسیج و مابقی آن از طریق کمکهای خیرین زیبدی و خانواده های معظّم شهدای زیبد تأمین گردیده است.
وی اضافه کرد: زمین این ساختمان نیز با مساحت بیش از ۲ هزار متر مربع با ارزش بیش از ۱۰۰ میلیون تومان توسط دهیاری و شورای اسلامی زیبد اهدا شده است.

سرهنگ پاسدار علی ابراهیم زاده فرمانده سپاه ناحیه گناباد نیز در این مراسم پایبندی مردم زیبد به ارزش های انقلاب و نظام را ستودنی دانست و ضمن اشاره به برپایی یادواره شهدای زیبد که در ۱۰ مهرماه سالجاری آن را از بزرگترین و پرمحتواترین یادواره های شهرستان دانست از همه کسانی که در احداث این حوزه مشارکت داشتند تشکر و قدردانی نمود.

ابراهیم زاده در پایان صحبت های خود از مسئولین حاضر در جلسه درخواست نمود تا با توجه به وضعیت روستا با احداث سالن ورزشی ۹ دی در زیبد که چند منظوره است موافقت نمایند.

پس از آن سرهنگ پاسدار علی اکبر افراسیابی معاون هماهنگ کننده سپاه امام رضا(ع) ضمن ابراز خوشحالی از حضور در جمع مردم زیبد از سپاه شهرستان گناباد بعنوان نمونه موفق در جذب اعتبارات و اجرای پروژه های عمرانی نام برد و از مسئولین ناحیه گناباد تشکر کرد.

افراسیابی افزود: بودجه ای که برای پروژه های ساختمانی بسیج در نظر می گیرند به ازای هر متر مربع ساختمان ۶۰۰ هزار تومان است که کمتر از نصف آن هم تخصیص می یابد و این در حالیست که برای سایر ارگانها هر متر مربع ساختمان بیش از یک میلیون تومان اعتبار در نظر گرفته میشود و می طلبد که کمکهای خیرین در پروژه های بسیج جذب شود.

معاون هماهنگ کننده سپاه امام رضا (ع) در بخش دیگری از صحبت های خود عاقبت بخیری را بهترین دعا دانست و گفت نمونه های فراوانی در همین دوران انقلاب تا کنون وجود دارند که علیرغم تحمل زحمت و تلاش در ابتدای امر, متأسفانه عاقبت بخیر نشدند.
سرهنگ افراسیابی در پایان ضمن تجلیل از رشادت مردم زیبد و کسب عنوان روستای شاخص استان در دوران دفاع مقدس یاد و خاطره ۲۴ شهید روستا را گرامی داشت و افزود با ویژگی ها و شاخصه های منحصر بفردی که از این روستا مشاهده میشود تلاش میکنیم تا تکمیل محوطه و تجهیز حوزه و موضوع اختصاص سالن ورزشی به زیبد برای جوانان و بسیجیان منطقه را پیگیری نماییم.

خاطر نشان می شود اين ساختمان که با نام شهداي زيبد نامگذاري شده است روستاهاي حوزه دهستان زیبد از كلات تا فودنجان را تحت پوشش قرار مي دهد.
همچنين در پایان این مراسم از خيّرين و خانواده معظم شهداي زيبد كه در ساخت اين پروژه همكاري داشتند با اهدای لوح تقدير تجليل به عمل امد.

گزارش تصویری مراسم در آینده نزدیک بر روی سایت قرار خواهد گرفت.

 

eftetah hoze (2) eftetah hoze (3) eftetah hoze (4) eftetah hoze (5) eftetah hoze (6) eftetah hoze (1)

یک دیدگاه

دیدگاه خود را به ما بگویید.