تاریخ انتشار :چهارشنبه ۱۵ مهر ۹۴.::. ساعت : ۱۱:۳۱ ق.ظ

نزدیک شدن به خدا به جای کدخدا، پیام برگزاری یادواره های شهدا است

115c36c7392e3a2306c5615343299867

سومین یادواره شهدای روستای زیبد با سخنرانی عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس و با حضور مسئولان و مردم شهرستان برگزار شد.

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس:
نفوذ همه جانبه ایران در غرب آسیا، سبب وحشت و شگفتی آمریکا شده است
/ نزدیک شدن به خدا به جای کدخدا، پیام برگزاری یادواره های شهدا است

 

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: نفوذ ایران در کشورهای منطقه علی رغم تحریم ها و محاصره از سوی آمریکا، سبب شگفتی و وحشت آمریکا شده است.
به گزارش ندای گناباد، اسماعیل کوثری در سومین یادواره شهدای روستای زیبد که در محل روستای زیبد برگزار شد، عامل فرهنگ ایثار، ازخودگذشتگی و شهادت طلبی رزمندگان ۸ سال دفاع مقدس را وجود امام راحل بیان کرد و گفت: امام خمینی (ره) انقلاب، نهضت و حرکتش برای پیاده سازی احکام الهی در برابر ظالمین و مستکبرین و ایستادگی و پیروز شدن در برابر آنها بود.
وی اظهار کرد:‌ گفتار، کلام و رفتار امام راحل برخواسته از کلام خدا و احادیث پیامبر گرامی اسلام و ائمه اطهار بود و این فرهنگ برای ابرقدرت های شرقی و غربی، غریبه و غیر قابل پذیرش بود و در همین راستا از ابتدای پیروزی انقلاب اسلامی به مقابله با ایران اسلامی به منظور براندازی نظام را داشتند.
کوثری خاطرنشان کرد:‌ رهبری و حضور مردم و لایت مدار در صحنه سبب شد توطئه های دشمنان انقلاب اسلامی بویژه جنگ تحمیلی با شکست مواجه گردد.
115c36c7392e3a2306c5615343299867
کوثری افزود:‌دشمنان ایران اسلامی در دوران دفاع مقدس گمان می کردند که امام راحل همانند تمام افرادی که بر کشور حکومت داشتند با تحمیل فشار، دست از آرمان های خود بر می دارند و با ایستادگی همه جانبه امام، دشمنان به اشتباه خود پی بردند.
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با اشاره به اینکه رهبری مقام معظم رهبری و خون شهیدان سبب امنیت و اقتدار ایران اسلامی شده است، تصریح کرد: با برگزاری یادواره های شهدا به این نکته می رسیم که باید خود را خدای خود نزدیک کنیم تا به کدخدا.
کوثری با بیان اینکه دشمنان با وجود رهبری مقام معظم رهبری توان حمله به کشور را ندارند، گفت: دشمنان اسلام که از ضربه به ایران اسلامی مایوس شده اند، در حال جنایت در کشورهای دیگر منطقه هستند.
نفوذ ایران در غرب آسیا، سبب وحشت و شگفتی آمریکا شده است
نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه فرمان صدور ارتش ۲۰ میلیونی امام راحل در ابتدای انقلاب اسلامی در حال گسترش در کشورهای منطقه می باشد، اذعان کرد: نفوذ ایران در کشورهای منطقه علی رغم تحریم ها و محاصره از سوی آمریکا، سبب شگفتی و وحشت آمریکا شده است.
کوثری با اشاره به اینکه ملت ایران در شرایط کنونی باید پشتیبان ولایت فقیه باشند تا بار دیگر شاهد تکرار وقایع پس از غدیر خم در شرایط کنونی نباشیم، تصریح کرد: برخی از افراد و حتی مسولین به دنبال برقراری رابطه با آمریکا و عدم حمایت از ولی فقیه هستند که باید در این خصوص هر ایرانی به اندازه توان خود هوشیار باشد تا ادعای افرادی که راه حل مشکلات کشور را رابطه با آمریکا می دانند، محقق نگردد.

دیدگاه خود را به ما بگویید.