تاریخ انتشار :جمعه ۹ مرداد ۹۴.::. ساعت : ۱۰:۴۲ ق.ظ

نگاه ما به زیبد، ویژه خواهد بود

molaqat bakhshdar

دهیار و اعضای شورای اسلامی زیبد صبح دیروز پنجشنبه ۸ مردادماه در اولین دیدار خود با محمدرضا حجازی بعنوان بخشدار جدید کاخک ضمن تبریک این مسئولیت به وی آمادگی خود را برای همکاری در راستای اجرای برنامه های بخشدار کاخک اعلام نمودند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دهستان زیبد دهیار زیبد در این جلسه ضمن بیان برخی شاخصه های این روستا بعنوان مرکز دهستان، بزرگترین روستای بخش کاخک، تاریخ و پیشینه کهن، وجود افراد با مسئولیت های مهم از این روستا، روستای شاخص استان در دوران دفاع مقدس و … از بخشدار کاخک خواست حل مشکلات زیبد را در اولویت های کاری خویش قرار دهد.

بخشدار کاخک نیز در این دیدار ضمن تشکر از دهیاری و شورای اسلامی زیبد بخاطر حضور در بخشداری ضمن مهم برشمردن جایگاه زیبد در بخش کاخک گفت: نگاه ما به زیبد نگاه ویژه ای خواهد بود. حجازی با اعلام خبر انتخاب پیمانکار پروژه گازرسانی زیبد ابراز امیدواری نمود با همکاری دهیاری و وشورای اسلامی خدمات بیشتری برای مردم منطقه صورت پذیرد.

خاطر نشان می شود در پی دعوت مسئولین روستا در این جلسه بخشدار محترم قول دادند تا در اولین فرصت ممکن در زیبد حضور پیدا کرده و از نزدیک در جریان مشکلات و نیز برنامه های دهیاری و شورای اسلامی قرار گیرند.

دیدگاه خود را به ما بگویید.