تاریخ انتشار :جمعه ۹ مرداد ۹۴.::. ساعت : ۱۰:۲۲ ق.ظ

پیمانکار پروژه گازرسانی زیبد انتخاب شد

gaz2

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دهستان زیبد سه شنبه ۶ مردادماه بازگشایی پاکتهای پیشنهاد قیمت پیمانکاران شرکت گاز خراسان برای انجام پروژه های این شرکت بود که در این روز پیمانکار اجرای پروژه گازرسانی زیبد و توابع هم انتخاب شد و مراحل انعقاد قرارداد با وی که بالغ بر ۲۱ میلیارد تومان می باشد، با این شرکت در حال انجام است.

رییس اداره گاز ناحیه گناباد در پاسخ به پیگیری های دهیار زیبد، ضمن اعلام این خبر درخواست نمود تا با همکاری و هماهنگی دهیاران و شوراهای اسلامی منطقه از هم اکنون نسبت به تملّک و آزادسازی اراضی واقع در طرح اقدام و در اینخصوص با اداره گاز همکاری نمایند. معصومی ابراز امیدواری نمود حداکثر تا دو ماه آینده پیمانکار پروژه مقدمات اجرای کار را فراهم کند. لازم بذکر است در صورت آغاز اجرای پروژه در زمان مذکور حداکثر تا پایان بهار سال آینده گاز وارد شبکه زیبد خواهد شد.

بنابر اخبار موجود فاز اول این پروژه از کلات تا زیبد، فاز دم از زیبد تا فودنجان و فاز سوم روستای روشناوند گناباد خواهد بود.

پایگاه اطلاع رسانی زیبد ضمن تشکر از مسئولین شهرستان درخواست تسریع در اجرای این پروژه را دارد. همچنین از مردم عزیز منطقه به جهت عبور شبکه گاز تقاضای همکاری و مساعدت می نماییم.

دیدگاه خود را به ما بگویید.